Ви можете допомагати у справі насаджування церков по всій Європі!

DCPI було засновано 1994 року, щоб допомагати засновникам церков успішно виконувати дане їм Богом покликання. Бог надзвичайно розширив нас: Його мета для нас – «спорядити лідерів задля створення 5 мільйонів динамічних церков, щоб охопити увесь світ Євангелієм Христа».  

DCPI співпрацює із лідерами у понад 185 країнах, навчаючи церкви тому, як насаджати інші церкви – бути «церквами-плантаторами» – та допомагати створювати мережі насаджених церков. Наразі завдяки DCPI на кожному населеному континенті було підготовлено понад 520 тис. засновників церков. Ці лідери заснували понад 1,3 млн церков, і з року в рік наш вплив продовжує зростати та розширюватися.

Наша стратегія для Європи полягає в тому, щоб допомогти лідерам насадити одну церкву на кожну тисячу населення, щоб ефективно охопити Євангелієм наш континент!

НАВЧАННЯ

Основою навчання DCPI є біблійні принципи заснування церков, які можна застосувати у будь-якому напрямку чи підрозділі служіння, у будь-якому культурному контексті чи деномінаційному середовищі. Учасники наших тренінгів не просто вивчають концепції – їм допомагають розробити особистий план дій для їхньої поточної мети служіння.

Основи створення церкви (CPE)

На курсі CPE (Основи створення церкви) лідери знайомляться із «12 біблійними принципами заснування церков», що є надзвичайно необхідними для розвитку та народження нової здорової церкви.

Churches Planting Churches (CPC)

Знаряджає лідерів для того, щоб розпочати процес заснування дочірніх церков; зокрема, висвітлює найважливіші теми, а саме торкається питань остраху та заперечення заснування церкви; розробляє графік для нової церкви.

NexGen Challenge (NGC)

Створено, щоб надихнути підлітків та молодь брати участь у Великому Дорученні шляхом залучення їх до заснування церков і місій.

Mentoring Church Planters (MCP)

Дозволяє наставникам навчати, «пасти» засновників церков (опікатися ними), спостерігати за ними. Ви зможете побачити, чим наповнене серце засновника церков, а також дізнаєтесь про чотири фази заснування церков.

Church Planting Discipleship (CPD)

Знаряджає учасників розумінням основ пояснення Євангелія та знанням про зібрання віруючих, розумінням існування різних видів «полів» для заснування церков. Це допоможе вам підготувати учнів, що здатні навчати інших та виконують Велике Доручення.

Healthy Church Dynamics (HCD)

Увага приділяється унікальним проблемам і можливостям, які виникають упродовж перших кількох років існування заснованої церкви. HCD знаряджає лідерів оптимізувати свою ефективність на початкових етапах зростання церкви заради примноження та здоров’я церкви.

Church Planting Movements (CPM)

Особливо підходить для лідерів мереж і деномінацій; учасники навчаються розпізнавати Боже покликання та Його стратегію, передавати це іншим і залучати лідерів до своєї команди.

Trainer Certification (CT)

Сертифіковані тренери (СТ) є основою того, як ми примножуємо кількість засновників церков по всьому світу. Всі наші сертифіковані тренери - це чоловіки і жінки, які пройшли наше навчання, заснували церкву і готові допомогти іншим навчитися засновувати церкви. Курс CT вимагає приблизно

5-6 годин інструктажу про те, як навчати і як організувати навчальний захід, співбесіду з МТ, можливість провести навчальну сесію і представити своє бачення щодо навчання інших.

ПРИЄДНУЙТЕСЯ – місце є для кожного!

Ви можете молитися.

Ви можете співпрацювати як організація.

Ви можете пройти навчання.

Ви можете приєднатися до команди у якості місіонера або тренера.

Наші партнери

• Антіохійська мережа

• БФП "Об'єднання п'ятидесятницьких церков" (Німеччина)

• Crosspoint Ministries (Бельгія)

• Елім Франс (Франція)

• Європа повинна бути врятована (Європа)

• Експоненціальна Європа

• FIDA International (Фінляндія)

• Фінський п'ятидесятницький рух (Фінляндія)

• Вільні християнські громади Австрії (Австрія)

• Вільні євангельські громади (Німеччина)

• IMB (Європа)

• Міжнародна п'ятидесятницька церква святості

• Мюльгаймерський об'єднання ХВЄ (Німеччина)

• Національний процес заснування церков / NC2P (Європа)

• П'ятидесятницький рух, Польща

• П'ятидесятницький рух, Франція

• П'ятидесятницький рух, Чеська Республіка

• Молитва за церкву Норвегії (Норвегія)

• Біблійний навчальний коледж "Рема" (Європа)

• Євангельська вільна церква Фінляндії (Фінляндія)

• ВМ Інтернешнл (Німеччина)

• 365 Verwaltung gGmbH (Німеччина)

А також багато інших партнерів по всій Європі

ДОПОМОЖІТЬ ФІНАНСУВАТИ НАШУ СТРАТЕГІЮ

Завдяки кожним інвестованим 100 євро ми можемо підготувати одного засновника церков.

DCPI працює за таким принципом: «Дайте, і дадуть вам». У такий спосіб ми слідуємо вказівці Бога зробити наше навчання доступним для всіх – зробити його безкоштовним.

Ми покладаємося на тих, кому Бог дає вказівку фінансувати діяльність нашого служіння. Будь ласка, запитайте у Господа, що Він хоче, щоб Ви зробили.

Інформація про рахунок для переказу коштів у межах Європи:

DCPI Europe

IBAN: FR76 1027 8079 4400 0210 3410 101

BIC: CMCIFR2A

SUPPORT CHURCH PLANTING IN EUROPE

Your generous donation to DCPI allows us to provide resources for trainings happening all the time, all over EUROPE! When you give to our work, you are joining God in completing the Great Commission!

ABOUT DCPI

Dynamic Church Planting International (DCPI) is a 501(c)3 non-profit organization founded in 1994 in the USA with the vision of training leaders in every country of the world to plant dynamic churches to reach the world for Jesus. In 2023, we officially founded the DCPI Europe non-profit to serve Europe more effectively. We offer all of our trainings free of charge, so that hundreds of thousands of men and women called by God can take the Gospel to their tribes, tongues, and nations. We offer 8 tracks of training built upon biblical principles and actionable applications, so DCPI churches are effective and healthy. In 2021, we celebrated 1 MILLION churches!

GET DCPI TRAINING

PARTNER

GIVE

CONTACT US

RESOURCES

FORMS

SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER

We send regular updates about what God is doing in our world zone, and we would love to include you! Subscribe below!

© 2024 Copyright Dynamic Church Planting International, All Rights Reserved.