Ukrainian

/Ukrainian
Ukrainian 2022-07-06T05:35:34+00:00

Ви можете допомагати у справі насаджування церков по всій Європі!

DCPI було засновано 1994 року, щоб допомагати засновникам церков успішно виконувати дане їм Богом покликання. Бог надзвичайно розширив нас: Його мета для нас – «спорядити лідерів задля створення 5 мільйонів динамічних церков, щоб охопити увесь світ Євангелієм Христа».

DCPI співпрацює із лідерами у понад 175 країнах, навчаючи церкви тому, як насаджати інші церкви – бути «церквами-плантаторами» – та допомагати створювати мережі насаджених церков. Наразі завдяки DCPI на кожному населеному континенті було підготовлено понад 393 тис. засновників церков. Ці лідери заснували понад 1 млн церков, і з року в рік наш вплив продовжує зростати та розширюватися.

Наша стратегія для Європи полягає в тому, щоб допомогти лідерам насадити одну церкву на кожну тисячу населення, щоб ефективно охопити Євангелієм наш континент!

ПРИЄДНУЙТЕСЯ – місце є для кожного!

  • Ви можете молитися.

  • Ви можете співпрацювати як організація.

  • Ви можете пройти навчання.

  • Ви можете приєднатися до команди у якості місіонера або тренера.

    .

Зв’яжіться з нами

НАВЧАННЯ

Основою навчання DCPI є біблійні принципи заснування церков, які можна застосувати у будь-якому напрямку чи підрозділі служіння, у будь-якому культурному контексті чи деномінаційному середовищі. Учасники наших тренінгів не просто вивчають концепції  – їм допомагають розробити особистий план дій для їхньої поточної мети служіння.

Знайдіть своє навчання

Основи створення церкви

На курсі CPE (Основи створення церкви) лідери знайомляться із «12 біблійними принципами заснування церков», що є надзвичайно необхідними для розвитку та народження нової здорової церкви.

ДОПОМОЖІТЬ ФІНАНСУВАТИ НАШУ СТРАТЕГІЮ

Завдяки кожним інвестованим 100 євро ми можемо підготувати одного засновника церков. DCPI працює за таким принципом: «Дайте, і дадуть вам». У такий спосіб ми слідуємо вказівці Бога зробити наше навчання доступним для всіх – зробити його безкоштовним. Ми покладаємося на тих, кому Бог дає вказівку фінансувати діяльність нашого служіння.

Будь ласка, запитайте у Господа, що Він хоче, щоб Ви зробили. Інформація про рахунок для переказу коштів у межах Європи:

BIC: GENODEF1VRR

IBAN: DE40 7116 0000 0504 2216 30

Натисніть тут, щоб пожертвувати через Paypal